The bar costs about $20 for an 8-ounce piece. It’s built with substantial-high quality ingredients and treatment. Mainly because it’s so well-liked, only some can be obtained at any given time.The lore designed round the bar has hungry social websites people drooling. I traveled about one hour to style it for myself (far more on that later on),